• albaba
  • facebook-alt-4
  • twitter-alt-2
  • youtube-alt-1
  • linging

E kuqe prej gize me dorezë të dyfishtë veshi me ndryshim gradual

Përshkrim i shkurtër:

Materiali Gize, Logo Mund të personalizohet; Paketa për copë me një kuti të brendshme dhe më pas disa pjesë në një karton kryesor; Koha e dorëzimit Dërgohet në 30 ditë pas pagesës; Gaz pajisje elektrike, Elektrike, E disponueshme, Induksion, Furrë…


Detajet e produktit

Prezantimi i produktit

Madhësia DIA 24 cm
Materiali Hekur model
Përfundo Ngjyra e smaltit
Ngjyrë Red Ose kërkesa e klientit
Logo Chuihua Ose kërkesa e klientit
Forma Rrumbullakët

Enë gatimi me cilësi të lartë të arritshme për të gatuar ushqime tradicionale pa të meta, për të krijuar darka familjare argëtuese dhe të lehta gjatë natës së javës ose për të bërë një vakt të veçantë për paradrekë, mbrëmje takimi ose takime festash. Përqafoni kuzhinën tuaj krijuese të freskët dhe nxirrni lehtësisht receta të thjeshta dhe të sofistikuara me tavën e kuzhinës me smalt prej porcelani që nuk ngjit në koleksionin shtëpiak me hundë derdhjesh.

 

 

28

Trupi i tenxhere është i rëndë dhe hermetik

 

Lagështia dhe ushqimi i materialeve ushqimore mbyllen fort dhe shija e pastër e ushqimit rikthehet në tenxhere.

 

Projektimi i pikave të ujit vetë-qarkullues

 

Brenda tepsisë me avull ka pika të vogla në majë të tiganit. Avulli kondenson, si p.shpika shiuduke rënë në mënyrë të barabartë. Ushqimi është origjinal dhe i freskët Ngroheni në mënyrë të barabartë për të mbajtur lagështinë.

Dizajni i dorezës së dyfishtë të veshit, i lehtë për t'u trajtuar.

 

Është i lehtë për t'u trajtuar dhe ka kapacitet mbajtës më të fortë.

 

Ngjyra mund të personalizohet, logoja mund të personalizohet.

 

Kjo tavë është e aplikueshme në një gamë të gjerë, ju mund të gatuani të gjitha llojet e ushqimeve sipas dëshirës

27

Kujdes nga tenxherja e nxehtë

Enë e emaluar prej gize është një tenxhere e integruar prej gize. Kur gatuani, përdorni doreza kundër djegies për të shmangur duart e nxehta. Mbajeni tenxheren jashtë mundësive të fëmijëve për të parandaluar djegien

 

photobank (89)

Avantazhi

1, Formimi me një pjesë, trupi i tenxhere formohet me derdhje me temperaturë të lartë një herë

2, Material gize, pllakë hekuri e derdhur nga hekuri i shkrirë, i trashë dhe i qëndrueshëm

3, Fundi i tenxhere është i lëmuar, nuk është zgjedhur sobë dhe përçueshmëria termike është e mirë.

hekuri i zgjedhur me cilësi të lartë, pas shkrirjes në temperaturë të lartë, procesi i derdhjes së imët, është i sigurt dhe i shëndetshëm; siguron mbajtje superiore të nxehtësisë dhe shpërndarje të barabartë të nxehtësisë; është tepër i qëndrueshëm


  • E mëparshme:
  • Tjetër: