• albaba
  • facebook-alt-4
  • twitter-alt-2
  • youtube-alt-1
  • linging

Furra holandeze prej gize Tenxhere me smalt prej gize eko-miqësore

Përshkrim i shkurtër:

Numri i artikullit: A24N, Materiali prej Gize, Logo Mund të personalizohet; Ngjyra mund të personalizohet; Paketa për copë me një kuti të brendshme dhe më pas disa pjesë në një karton kryesor; Koha e dorëzimit Dërgohet në 30 ditë pas pagesës; Gaz pajisje, Elektrike, E disponueshme, Induksion, Furrë…


Detajet e produktit

përshkrim i produktit

Artikulli nr XG A24N
Madhësia DIA 24 cm
Materiali Hekur model
Përfundo Ngjyra e smaltit
Ngjyrë Blu Ose kërkesa e klientit
 Logo Chuihua Ose kërkesa e klientit
Forma Rrumbullakët

Prezantimi i produktit

10

Rreshtim i smaltit mat i zi: Smalt i brendshëm i errët, i përshtatshëm për një sërë metodash gatimi. Thith yndyrën në ushqim, nuk ngjitet lehtë në tenxhere, lehtë pastrohet

Dizajn i pikave të ujit që qarkullojnë vetë. Dush me pika të shpërndara mirë,

Nxirreni ushqimin dhe mbulojeni, dhe më pas hidheni përsëri në ushqim për të formuar një "cikël të shijshëm". Bëjeni gatimin të shijshëm.

 

39

Material shëndetësor

Veshja e smaltit është e sigurt dhe e shëndetshme, rezistente ndaj ndryshkut dhe rezistent ndaj korrozionit, dhe shumimi i baktereve refuzohet dhe reaksionet kimike nuk lejohen të ndodhin në materialet ushqimore. I përshtatshëm për gatimin dhe ruajtjen e ushqimeve dhe i lehtë për t'u pastruar

 

Kujdes nga tenxherja e nxehtë

Enë e emaluar prej gize është një tenxhere e integruar prej gize. Kur gatuani, përdorni doreza kundër djegies për të shmangur duart e nxehta. Mbajeni tenxheren jashtë mundësive të fëmijëve për të parandaluar djegien

photobank (89)

  • E mëparshme:
  • Tjetër: